KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick & gravyrer 7267197
nr 726 7197
Kopparstick & gravyrer
6 st, motivets mått: ca. 30x40, fuktskador + ramskador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 november 2011
kl 17:53:05
100 kr
150 kr
250 kr